Środa IV tygodnia Wielkiego Postu

Nie można zrozumieć człowieka bez Chrystusa.
WAŻNE:

2017

Prof. Jan Miodek wygłosił konferencję podczas wielkopostnego dnia skupienia nauczycieli i wychowawców diecezji radomskiej. Spotkanie odbyło się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu pod patronatem Duszpasterstwa Nauczycieli Diecezji Radomskiej  na czele z bp. Piotrem Turzyńskim.

2017

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego ulicami Radomia przeszedł Marsz dla Życia.

2017

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca) Diecezja Radomska przeżywała Srebrny Jubileusz powstania. Mszy św. w radomskiej katedrze przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski.

2017

Emilia Myrta, uczennica VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, zwyciężyła w XXVII. Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Temat OTK: „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”. Ogólnopolski finał konkursu zakończył się dziś w Lublinie.

2017

Radomska redakcja "Gościa Niedzielnego" zaprasza do wspólnego stworzenia rocznicowej galerii wspomnień.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

Msze Św. - gdzie, kiedy?

Galeria Foto

© 2017 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem