Sobota VIII tygodnia okresu zwykłego

Praca jest modlitwą ciała. bł. Jakub Alberione
WAŻNE:

2016

Po raz 10. na nocną pielgrzymkę wyruszyli mężczyźni do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy. Hasło tegorocznego pielgrzymowania nawiązuje do Roku Miłosierdzia: „Rodzina szkołą miłosierdzia”. Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka Mężczyzn odbyła się w nocy z 21 na 22 maja.

2016

Od ​czuwania w radomskiej katedrze w sobotni wieczór (14 maja) przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczął się IV. Tydzień Ewangelizacyjny w diecezji radomskiej. W tym roku tematem przewodnim był sakrament chrztu, który jest „Źródłem Królewskiej Mocy”, a przygotowały go wspólnoty ewangelizacyjne razem z ich duszpasterzem, ks. Sławomirem Płusą.

2016

W iście hollywoodzkim stylu i z dużą porcją pozytywnych emocji odbyła się premiera teledysku do folkowej wersji hymnu Światowych Dni Młodzieży. Pierwsza prezentacja teledysku przygotowanego przez młodzieżowy zespół muzyczny „Guzowianki” odbyła się w środę 18 maja w Szkole Podstawowej w Guzowie.

2016

… czyli kolejny weekend z radomskimi wolontariuszami ŚDM. W sobotę 14 maja na radomskim deptaku zrobiono próbę generalną poloneza, a funkcjonariusze służb mundurowych przeprowadzili szkolenie dla wolontariuszy. Zrealizowano również kolejny uczynek miłosierdzia w projekcie „Body & Soul – Ciało i Dusza”: dać schronienie podróżnym.

2016

V Radomski Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Radomia w niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Uczestniczyło w nim około 2 tysiące osób, którym tym razem przyświecało hasło: "Każde życie jest bezcenne".

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

Msze Św. - gdzie, kiedy?

Parafie na stronach www

Galeria Foto

© 2016 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem