Czwartek XXIX tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Jana Kapistrana

Świat potrzebuje świadectwa waszej wiary, z pewnością potrzebuje Boga. (Benedykt XVI, Madryt 2011)
WAŻNE:

Drodzy Czytelnicy Portalu Diecezji Radomskiej,

Z wielką skruchą pragniemy przeprosić za to, że od blisko miesiąca w rubryce „Aktualności” nie ukazał się ani jeden artykuł.

Dołożymy wszelkich starań, by nadrobić zaległości i jak najszybciej zamieścić zaległe informacje i starać się na bieżąco informować o tym co dzieje się w naszej Diecezji.

W imieniu Redakcji Portalu Diecezji Radomskiej

ks. Stanisław Piekielnik

2014

W niedzielę, 12 października 2014 r., w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Radomiu (Fara) odbyła się inauguracja nowego roku akademickiego w Uniwersytecie Biblijnym dla Dzieci. Dziecięca uczelnia w diecezji radomskiej rozpoczęła tym samym trzeci rok działalności.

2014

Radomscy siatkarze, Rycerze Kolumba oraz wielu ludzi dobrej woli modliło się o Boże błogosławieństwo i uzdrowienie z choroby nowotworowej Grzegorza Boćka. W kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu 12 października o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. w tej intencji.

2014

W wigilię wspomnienia św. Franciszka z Asyżu, 3 października, w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie, odbyła się uroczystość wprowadzenia do nowicjatu dwóch braci postulantów: Łukasz Preihs i Bartosz Kozakiewicz. Nowicjat to czas intensywnego wprowadzenia w misję i duchowość wspólnoty, którą w Kałkowie tworzą Bracia Chrystusa Cierpiącego.

2014

Pierwszy w tym roku formacyjnym Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie odbył się 11 października. Do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy przyjechało ponad 600 oazowiczów z diecezji radomskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

Msze Św. - gdzie, kiedy?

Parafie na stronach www

Galeria Foto

© 2014 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem