30

Czwartek XIII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego

Miłość do cierpiącego jest znakiem i miarą poziomu cywilizacji rozwoju narodu.
WAŻNE:

28
2016

Radomskie seminarium przeszło w „tryb wakacyjny”. Większość kleryków wróciła do rodzinnych parafii, bądź wyjechali na praktyki duszpasterskie. Ich miejsce zajęli księża, którzy przyjechali na rekolekcje kapłańskie, a za kilka dni na egzamin wstępny przyjadą nowi kandydaci do seminarium.

28
2016

To hasło przyświeca 40. Rocznicy Radomskiego Czerwca’76. Centralne obchody rocznicy robotniczego protestu odbyły się w sobotę 25 czerwca. W uroczystościach wzięli udział m.in. Prezydent RP Andrzej Duda, Marszałkowie Sejmu i Senatu: Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski oraz Premier RM Beata Szydło. Mszy św.

27
2016

Siedmiu laureatów diecezjalnego etapu XX. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej wzięło udział w wycieczce do Wrocławia. Do stolicy województwa dolnośląskiego wylecieli z radomskiego lotniska liniami „Sprint Air” – jednego ze sponsorów konkursu organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

25
2016

W sobotę, 25 czerwca, wyruszyła 27. Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości. Ponad 80 pielgrzymów przejdzie ponad 130 km, by 30 czerwca dojść do Niepokalanowa.

24
2016

W związku z obchodami 40. rocznicy Czerwca’76, w dniach od 24 czerwca 2016 roku (piątek) od godziny 15:00 do 25 czerwca 2016 roku (sobota) do około 23:55 zostaną zamknięte odcinki ulic 25 Czerwca i Żeromskiego. – informuje MZDiK. Przygotowano objazdy również dla komunikacji miejskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

Msze Św. - gdzie, kiedy?

Parafie na stronach www

Galeria Foto

© 2016 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem